Skocz do zawartości


Zmieścił się, lecz musiałem zdejmować tył ;d Claas Consul 55, silnik Mercedes 4 cylindry, 1984rok. Kupiony niecały miesiąc temu :)

Co widzimy na zdjęciu Claas Consul?

Kombajn Claas Consul znajduje się w pozycji spoczynkowej w magazynie, co sugeruje przerwę w pracach polowych. Claas Consul to kompaktowy model, często wykorzystywany na mniejszych gospodarstwach. Na zdjęciu widoczny jest tył maszyny z charakterystycznym, zielonym lakierem i logotypem Claas. Model ten wyposażony jest w silnik o mocy około 65 KM oraz system omłotu bębnowy, co zapewnia skuteczną wydajność podczas żniw. Claas Consul posiada zbiornik o pojemności około 1 800 litrów, co umożliwia efektywną pracę bez częstych przerw na rozładunek ziarna. Obecność w zamkniętej przestrzeni podkreśla, że maszyna jest chroniona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, co jest istotne dla jej długotrwałej eksploatacji.


Rekomendowane komentarze

Wsumie PronarekP5 masz racje, za tą kwote kupiłbym Bizona, tylko że napewno niebył by w takim dobrym stanie, i taki rocznik jak Claasa. A pozatym jak już mówiłem, mam bardzo wąskie podwórko (aby wjechać Consulem musiałem rozbierać słupek od bramy), już nie wspomne o miejscu przechowywania. A pozatym wiele osób nam odradzało Bizona i Mercatora (mechaników), więc decyzja padła na Consula. I tak miałem szczęście, że go kupiłem, bo dużo osób się interesowało nim. Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v