Skocz do zawartości

Kamera + wyświetlacz



No i jest już prawie skompletowany bajer do NH :D
Jeszcze brakuje tylko kabla Video


Rekomendowane komentarze

Ja właśnie jak bym kupował taki wyświetlacz to mi minimum 2 kamerki są potrzebne, więc jak @yacenty coś załatwisz to napisz tutaj pod zdjęciem albo wiadomość na pv o koszcie takiego monitora, o ile oczywiście znajdziesz.

@Pronar82a, to oświetlenie boczne kamerki na jakiej zasadzie bedzie działało? automatycznie przy cofaniu sie zapali czy jak?

  • Root Admin

przeglądałem dostępne akcesoria na rynku, powoli odchodzę od pomysłu 4 obrazków na raz - tak dokładnie to miał być 3, z czego jeden używany bardzo sporadycznie.

ceny uchwytów dla tabletów też do niskich nie należą, a mój tablecik jest 1cm za gruby do zwykłych tanich rozwiązań.

daje sobie czas do końca tygodnia ale wszystko wskazuje na to, że kupię monitorek z 2 wejsciami wideo - takie cudeńka są za jakies 220-250zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v