Skocz do zawartości
© Jakub Winiarski

Akpil km80



Nowy nabytek 2021

Prawa autorskie

© Jakub Winiarski
  • Like 2



Rekomendowane komentarze

@songo 22 500 netto 😜 

@AdamKutno za 20 000 nic ciekawego nie było :/

@przybyslawice5211 Dzięki :D W tym roku ładne były plony to i pieniążków trochę jest ;) Teorią jeśli wejdzie ekologia na większą skalę, to bez pługa się nie obejdzie na pewno :/

@Karol6130 A czego nie ? 🤣 Taki się trafił w sumie, nie zwracałem uwagi na to czy to będzie 4 czy 3+1. W sumie w przyszłości jak byłby drugi ciągnik do 100km to odkręcam 4 skibę nim oram a tym prosto w to sieje np.

@hemi Poprzedni właściciel sobie zachwalał i w sumie mi też się podoba jak to jest rozwiązane a jak w polu będzie pracowało to zobaczymy. A masz już jakieś doświadczenia z tego typu kółkiem?

@spwrp No są chyba 2 rodzaje, ten co na zdjęciu co masz poszczególne głębokości na ząbkach i jeszcze ten drugi typ kółkach co normalnie masz wrzeciono.

@Audi213 Za 15 to warto na pewno ;) 

@prorok Dzięki :D No teraz rusek będzie miał w końcu w czym dobrze się zagrzać 😅 Teraz ugory mu nie straszne 🤣

 

 

  • Like 1

No miałem bo takie też było, znaczy mechanizm obrotu i leży na złomie, problemy to częste nie domykanie po obrocie , przy obrocie odchyla się i wali po ziemi, trzeba mocno dźwigać, regulacja głębokości mocno ograniczona szczególnie jak chcesz płycej orać, to się w ogóle nie zatrzaskuje    . A kupiłem ten co teraz montują , wrażenia wyżej .

@Audi213 Szkoda, za taką cenę i taki stan na pewno warto było

@hemi To możliwe że jak płytko to jest gorzej, poprzedni właściciel miał warzywa i orał dość głęboko. Minimalnie to pewnie na 25cm orał mniej nie, dopiero u nas zobaczymy jak to będzie działało. Ty orasz twoim akpilem mtz?

@przybyslawice5211 Tak dokładnie ten, jak go zobaczyłem to odrazu trzeba było za telefon bo takie sprzęty schodzą jak cieplutkie bułeczki w piekarni ;) Co do stanu pługa to igła, jeszcze ma oryginalne lemiesze :D Teraz byle jakoś to z ruskiem zgrać i można będzie w końcu normalnie orać ;)

@farmer8244 a nawet nie zwróciłem uwagi że to logo jakieś dealera 😅 Ale rzeczywiście jak wygooglowałem to Agrostanek, pług kupiony w okolicach Proszowic ;)

@czesio200 To dobra cena jak jeszcze 13 rok to też Ci się udało 😜 ale teraz za 20 tyś coś na resorze kupić to trzeba mieć szczęście chyba  :/

@PawelKtm525 Nam się marzył na hydraulice, ale już wole wydać mniej a za resztę kupić jakiś agregat uprawowy ;) Rzeczywiście te ibisy nie które podobno ciężko idą, zależy jakie odkładnie na pewno.  U nas sporo ludzi ma akpila i sobie chwalą raczej nie spotkałem się żeby ktoś narzekał na te pługi ;)

 

 

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v