Skocz do zawartości

Legat997

Members
  • Postów

    839
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Legat997

  1. Szkoda, że ci oszuści z agricoli robią przykrótkie węże ... Wszystkie naprężone, istny burdel, tylko dziwek brak..
  2. Nie ma tam przypadkiem w tym eliminatora ciśnienia? u mnie to jest.
  3. Też widziałem swego czasu takie Kubotki, było w 2013r. jak wchodziła Kubota M6060, M7060..M8560 mają tam tego mega wypas.
  4. Coś poważniejszego to tylko ochrona prawna na wzór użytkowy, przemysłowy, to co tam płacą to warte tyle, ile paczka zapałek.. Bedzie kasa za pomysł, a zaglądają tu różne firmy, czesto widac to po produktach ze slynnego sklepu dla rolnika..puszczaja na masówke i casch jest niemały.
  5. Najlepiej takie zabawy na frezarce, chodzi o osiowość gwintowanego otworu pod zasilanie, ale Panowie.. Te M16x1x1,5 to dobre przy takiej temperaturze, 8mm...10 przelotu to zdecydowanie za mało, i nic tu nie pomoże nowa pompa.. Zima zweryfikuje przekrój. Ja wiem, jest moc, pompa przepchnie oliwe, i nie ma, że boli..tylko po co stwarzać opory.
  6. Nie lepiej kupić przelotową wersje, tam gdzie jest oczko, delikatnie wystają druciki miedzi, podgrzać lampą gazową + cyna i będzie połączenie wieczne? Czysta robota.
  7. Ja u siebie przetestowałem rożne konfiguracje, od NSZ10 na pasek, NSZ 32, NSZ 50 na mojim autorskim agregacie hydraulicznym, po multiplikatory na WOM, wloskie, chińskie, od 25cm3 do 40cm3 i teraz mam porównanie, co do określonych maszyn, przepustowości rozdzielaczy, i średnicy siłowników. Jeśli chcecie zrobić coś dobrze, niestety trzeba się liczyć z kosztami, i kompromisem. Tak nawiasem..jakim cudem na tym multiplikatorze ssanie masz tam gdzie zazwyczaj jest tłoczenie? Bo pompa nie będzie pasować za żadne skarby.. To jest wersja 1:3 ?
  8. Strasznie krótkie przewody, mocne promienie zagięcia, powinieneś zmienić przyłącza na kostce, wtedy byłoby bardziej komfortowo.
  9. Nie wiem, czy po drodze zasilającej z pompy Ostrowka do orbitrola nie ma zaworu bezpieczeństwa? Jeśli nie, to ta kostka przymocowana do orbitrola jest tym, co odpowiada za bezpieczeczne ciśnienie w układzie. Pompa z zaworem w Zetorze montuje się zazwyczaj, jak jest wspomaganie na siłownik z wbudowanym zaworem połączonym przegubem z kolumna, bez orbitrola (440zl), lub "goły" orbitrol bez żadnych zaworów, a pompę bez zaworu (380zl) montuje się, jak masz orbitrol nowego typu z wbudowanym zaworem bezpieczeństwa.
  10. Litra to dobrze wypić na dwóch. Gdzie myślicie wychodzić 1L oleju w takim zbiorniku do orbitrola? to nie jest wspomaganie w osobowce, tylko układ hydrostatyczny, chyba, że ciągnik pracuje, zima.. Nie dość, że w upał będzie gorący, to będzie niekorzystnie wpływać na układ hydrostatyczny, zwłaszcza na używanym orbitrolu. Minimum na taką pompę, orbitrol, to 2l..do 3l. Boxol 26 /ATF II
  11. Idealnie jest 230mm, przerabialem u siebie motyw silownika wzdłuż, z ładowaczem czołowym nic nie jest tak, jak powinno. Bez tego powinno być OK. Szkoda, że montujesz tak duży orbitrol (160). Trzeba nadrabiać pompa.
  12. Możesz odkręcić jeden krociec z orbitrola, i sprawdzić gwint, typowo jest 1/2 cala, jeśli tak, to kup śrubę oczkowa 1/2 do tego złączka oczkowa na otwór 1/2 z wyjściem metrycznym M18 lub ost. M22. Albo kombinować z wężem z kolankiem 90* czy podejdzie.
  13. Może zamontować stare szybkozlacza na chwytaku, zaślepka od strony gwintu nie na max szczelna od kurzu, i wpinac, jak jest odlaczony..
  14. Pottinger i Krone, to waga ciężka..
  15. Ale jakiej firmy? pokaz zdjęcia.. chyba że gałęzie świeckie wozić.. myślą, że jak dwa siłowniki, to stal z czołgu mogą ładować..Tylko siła większą podczas zamykania, a jeśli stal tej samej grubości, to żaden cymes..
  16. Jak jest śruba klasy 5.8 chińska to norma, ale gdy będzie 10.9 to już inna kwestia.
  17. Legat997

    Hgfg

    Śmieszny tytuł tematu, napisane na odpie.....l, bo mam problem, to ratuje.. więc jak poważnie można traktować potrzebujących porady? nie masz termostatu to i będzie się grzać, na 100% B-)
  18. simson2812 Podaj wymiary silownika, orbitrol, i sprawdź przednia oś, czy nie zacina się na tulejach..
  19. Trochę buja C360? waży ponad 700kg.
  20. A plus na masę w zasadówkach na inwerterze? nic nie zmieni?
  21. Ważne że nowe, czas pokaże co i jak, jak nie ma wad konstrukcyjnych i użytkownik uważa na maszyny (a nie Kojot Wiluś) będzie działać.
  22. Znajomy ma taki sprzęt, (6301) i jest zadowolony, swoje waży [850kg?] więc ciągnik min 70kM musi być. Oddzielna kwestia jak rozrzucone będzie zależy od trzech czynników..
  23. Raczej ssący, jak dużej średnicy puszka i węże na opaskach..
  24. I widać jak będzie moc min 48W / sztukę wtedy jest jasno. Różnica jest też, czy lampa jest typu spot, czy flood.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v