bartek3635

MF 3635 -Przedni most koło atakujące

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek3635    0

Witam posiadam masseya fergusona 3635 z 92 roku . W przednim moście  brakuje koła i wałka atakującego, problem w tym że do tego modelu są dwa rodzaje wałka i koła (8x39 lub 9x44)  czy wie ktoś moze jak rozpoznac jaki walek i kolo bylo w tym modelu czy mozna to sprawdzic po jakims numerze mostu i jakie są róznice w jeździe na roznych wałkach czy moze nie ma roznicy jakie zamontuje?    

 

 

 

 

sss.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

jak może nie być różnicy??? jak by nie było to by był jeden rodzaj ale najpopularniejsze jest to pierwsze


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kaseton
      Witam, w ciagniku mf 6140 gdy wcisnę sprzeglo ciężko jest wrzucić bieg gdy już wbije to ciagnik lekko jedzie, ciężko zmienić kierunek jazdy, bo nie wyspezegli do końca. Nieraz wysprzegli do końca ale po chwili gdy trzymam sprzeglo wciśnięte to ciagnik i tak zaczyna powoli jechac.  Regulowałem tą śrubką regulacyjna przy pompce ale to nic nie daje. Chciałem odpowietrzyć ale z tego odpowietrznika pp prawej stronie pod kabina wylatują tylko krople oleju a powinien tam lecieć chyba strumien oleju ? 
    • Przez Radas777
      Witam, chciałem się podzielić swoim doświadczeniem. Nie działał mi podnośnik w moim MF 3610. Podnosił, ale bardzo wolno. Na początku padło na elektrozawór, ale zweryfikowałem to i okazało się, że elektryka działa. Powodem była pęknięta i wyszczerbiona sprężynka, której fragment blokował suwak przepuszczający olej do siłowników podnoszenia. Sprężynka znajduje się tam gdzie wskazuję palcem. Można ją zastąpić sprężynką ze stali nierdzewnej 302 drut 0.9mm średnica około 10 mm i długość 35-38 mm. PRzy tych wymiarach można uzyskać sztywność około 1N/mm czyli taką jak miała stara.
      Taka mała porada, że do odkręcania zaślepek niestety, ale potrzebny jest młotek i przecinak, bo inaczej zrywa się imbus...

    • Przez Asdfghjk
      Witam. Mam pytanie odnośnie Massey Ferguson 3090. Zostały przełożone zębatki i satelitki (40 km/h) tak jak na poniższym rysunku. Traktor niestety nie jedzie szybciej. Jaka może być przyczyna? 

    • Przez Przemek2115
      Posiada ktoś katalog części przedniego mostu MF 3060
    • Przez Przemek2115
      Witam posiada ktoś katalog części do MF 3060 najbardziej zależy mi na przednim moście 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj