armin089

Wolna praca ładowacza T-214

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
armin089    0

Witam, jest parę tematów z moim problemem ale nie znalazłem nadal rozwiązania mojego problemu. Mianowicie obrót oraz praca łap w cyklopie jest prawidłowa. Następne trzy sekcje ładowacza pracują wolno a po paru minutach ładowacz przestaje reagować. Zawór przelewowy przy pompie jest fabrycznie nowy. Rozebrałem go żeby zobaczyć tłoczek i jest wszystko ok z nim. Dzielnik strumienia też jest sprawny. Oba filtry czyste. Może w przegubie hydraulicznym tkwi problem? Czy macie może jakieś rozwiązanie/ulepszenie żeby w końcu nie było problemu z tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10

Ja rozwiązałem to tak że ominąłem dzielnik strumienia i połączyłem rozdzielacze szeregowo. W sumie same plusy z tego co zauważyłem. Wszystko działa dużo szybciej dzięki czemu można pracować na wolnych obrotach bez gazowania ciapkiem do 2 tys obrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armin089    0
52 minuty temu, vailus napisał:

Ja rozwiązałem to tak że ominąłem dzielnik strumienia i połączyłem rozdzielacze szeregowo. W sumie same plusy z tego co zauważyłem. Wszystko działa dużo szybciej dzięki czemu można pracować na wolnych obrotach bez gazowania ciapkiem do 2 tys obrotów

A możesz podesłać zdjęcia tej przeróbki? 

A jak np robisz obrót i podnosisz jednocześnie to wszystko chodzi płynnie czy spowolnione są ruchy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    92

Jak jest połączone szeregowo można sterować tylko jedną funkcją jednocześnie Nie da się podnosić i obracać jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vailus    10

Będę miał problem wrzucić zdjęcie przez aplikację. Kupujesz przewód hydrauliczny gumowy, złącza hydrauliczne na gwint jaki masz na wyjściu i wejściu następnego rozdzielacza. Przewód zasilający na dzielnik dajesz na zasilanie pierwszego rozdzielacza, później wyjście z pierwszego rozdzielacza łączysz z zasilaniem drugiego rozdzielacza i cała robota. Może będzie to działało jednocześnie wolniej, aczkolwiek jakiegoś widocznego porównania nie mam i mi osobiście w pracy to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś
    • Przez adamek1942
      Witam czy jest możliwość wywalenia tej obrotnicy i połączenie tych wszystkich przewodów węzami ???
    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj