misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

krilan06    2546
45 minut temu, Desperado napisał:

Toż on już jest dawno po terminie ważności, ta cena to była chyba z rok temu.

No dobra, cena 75 zł za worek, data prod 01.04, najlepiej zużyć w ciągu 6 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Dzwonil ojciec 3dni temu o sprzedaż tuczników proponowali 7+VAT przy 20szt i podobno zapis na około 10pazdziernik odstawa 

Dziś dzwonię nadal 7+VAT a odstawa 23 września ale może byśsie dało to nawet na koniec tygodnia jak mi zależy 

Złodzieje a nie mają co bic tylko 1 dzień w tygodniu i na tydzień są w stanie uzbierać kilka sztuk

Obstawiam około 10-12 centów 

 

 

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1908

Ciąg dalszy drenaży kieszeni, każda rekontrola z tytułu ASF płatna pani z inspekcji wyliczyła za fatygę 250zł[zmiana od 11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4763
3 minuty temu, ws71 napisał:

każda rekontrola z tytułu ASF płatna pani z inspekcji wyliczyła za fatygę 250zł[zmiana od 11.08

O to i ksiądz za rekolekcje zacznie brać też.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Chyba sobie jaja robisz. Za to że mnie nękają mam i jeszcze płacić?

4 minuty temu, ws71 napisał:

Ciąg dalszy drenaży kieszeni, każda rekontrola z tytułu ASF płatna pani z inspekcji wyliczyła za fatygę 250zł[zmiana od 11.08

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4763

Dostałeś na prosię, oddaj teraz.

7 minut temu, Pafnucy napisał:

jak to powiązałeś Szonku?

Sam w głowę zachodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2546
26 minut temu, ws71 napisał:

Ciąg dalszy drenaży kieszeni, każda rekontrola z tytułu ASF płatna pani z inspekcji wyliczyła za fatygę 250zł[zmiana od 11.08

W przyszłym tygodniu mam mieć kontrolę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1908
20 minut temu, Dontcry napisał:

Chyba sobie jaja robisz. Za to że mnie nękają mam i jeszcze płacić?

 

Prawdopodobnie każda kontrola z inspekcji wet poza ASF,monitoring Aujeszky'ego ,będzie płatna

@krilan06kontrola bezpłatna, ale jeśli będą uchybienia i dojdzie do rekontroli to już ma być płatne[tak wczoraj powiedziała pani inspektor przy kontroli]

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
3 godziny temu, damianos95 napisał:

Dzwonil ojciec 3dni temu o sprzedaż tuczników proponowali 7+VAT przy 20szt i podobno zapis na około 10pazdziernik odstawa 

Dziś dzwonię nadal 7+VAT a odstawa 23 września ale może byśsie dało to nawet na koniec tygodnia jak mi zależy 

Złodzieje a nie mają co bic tylko 1 dzień w tygodniu i na tydzień są w stanie uzbierać kilka sztuk

Obstawiam około 10-12 centów 

 

 

Co na październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
1 minutę temu, mesi napisał:

Co na październik?

Odstawa świń bo podobno kolejka była i się skróciła 😂😂

55 minut temu, adamn999 napisał:

Gdzie takie złodziejstwo? Szukać innego odbiorcy.

Lokalna ubojnia łódzkie która podobno dba o lokalnych hodowców 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

kuj-pom cena na jutro 7,2zł+vat worek koncentratu był w piątek po 84zł a od poniedziałku 86zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    48

Czyli kolejne u nas 20-30 groszy w górę 🙃 powinno przekroczyć 8 za żywą

Edytowano przez bandzior11
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    48
36 minut temu, sylwekbarca2 napisał:

sa miejsce gdzie 8 zł już zostało przekroczone.

Myślałem o średnie 8 zł 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianQu    0
23 godziny temu, damianos95 napisał:

Odstawa świń bo podobno kolejka była i się skróciła 😂😂

Lokalna ubojnia łódzkie która podobno dba o lokalnych hodowców 

Damianos95 odezwij się do Mnie bo nie mogę Ci napisać na priv pisze że nie możesz otrzymywać wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1908

Świat się kończy Marcinkowscy 9,70 E[niby wyjściowa nawet]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Przez Christian0
      Jestem zawodowym bankierem, obecnie aktywnym w dziedzinie mikro i makrokredytów. Posiadam dość pokaźny kapitał, który pragnę udostępnić wszystkim poważnym i uczciwym osobom pragnącym uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 euro. Będziesz musiał pilnie spłacić dług, założyć firmę lub zainwestować w nieruchomości, skontaktuj się ze mną, aby otrzymać pożyczkę maksymalnie w ciągu 48 godzin, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. W celu uzyskania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt: kast.christianwilhelm@gmail.com
      Whatsapp: +48 515 702 018
      Jestem zawodowym bankierem, obecnie aktywnym w dziedzinie mikro i makrokredytów. Posiadam dość pokaźny kapitał, który pragnę udostępnić wszystkim poważnym i uczciwym osobom pragnącym uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 euro. Będziesz musiał pilnie spłacić dług, założyć firmę lub zainwestować w nieruchomości, skontaktuj się ze mną, aby otrzymać pożyczkę maksymalnie w ciągu 48 godzin, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. W celu uzyskania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt: kast.christianwilhelm@gmail.com
      Whatsapp: +48 515 702 018
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj