danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

alfa    1267

A do czego to się nadaje jak ona slabsza Zetora 5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    380

Mam zamiar do następnych żniw kupić ciągnik. Tak obserwuje na spokojnie sytuację już od maja to ceny raczej nie spadają. Jedynie niektórzy finansowanie włącza. Znajomy robi w serwisie Deutza to mówi że idą ciągniki ale pod komunalne, firmy zamawiająca też typu kopalnia... Dla rolnika sprzedaży coraz mniej. Widać jeszcze nie jest tak źle w biznesie, jak gadają. Ceny trzymają się stabilnie. Liczę na to że po nowym roku wejdą jakieś promocje, bo chciałbym zapłacić jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    443

właśnie, że tanieją mocno, wyceny z lutego a wyceny teraz tych samych ciągników przedział 100-130 koni mocy to różnice od 25 do 40 tys mniej

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    380
14 godzin temu, turtojs napisał:

właśnie, że tanieją mocno, wyceny z lutego a wyceny teraz tych samych ciągników przedział 100-130 koni mocy to różnice od 25 do 40 tys mniej

Ja właśnie będę atakował 110-125 km. Na przykładzie deutza, na wiosnę obniżyli stare roczniki jakiś czas i potem obecny rocznik już idzie drożej. Na przykładzie reklamowanego nh5.110 24x24 troszkę poszedł do dołu od wiosny. Inne nie wiem. Mam jeszcze dealera jd ale to inna półka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    380
29 minut temu, semos napisał:

to ile teraz taki 5120?

Teraz jest 5.125 ( przeskok 5.115) to wychodzi ok 258 tys netto golas+ pneumatyka 10 tys.

Do tego obciążniki 4 tys

Tuż przedni oryginał 12 tys

Ładowacz sanarol albo metal tech 21 tys

Ceny oczywiście netto 

Edytowano przez Badwolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    87

jest jeszcze mozliwa negocjacja ceny, czy już to ostateczna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    380

To już po negocjacji. Na początku na ciągniku chcieli coś koło 6/8 tys wie ej i ładowacz jak chciałem to 27 tys netto początkowo.

Nh5.110 praktycznie dopiero teraz trochę opuscili. Wcześniej cena się trzymała. Bylem się orientować wiosna, sprzedawca kazał do czerwca czekać ( bo będą obniżki). W czerwcu dzwoniłem do niego to mówił że nic nie opuścili. Teraz widzę dopiero spadek ceny bo wrzucili go w promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    380
13 minut temu, mx_racer napisał:

wie ktoś ile czasu teraz czeka się na zamówiony ciągnik?

Na deutza mówią około półtora miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1267
19 godzin temu, Grzesiu90209 napisał:

Ale jak to?  Przecież wcześniej prawie nie było zarobku...

To fabryka oopuszcza z ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piekarz
      Witam drodzy Panowie Rolnicy,
      Proszę o podpowiedź czy zakup ciągnika jak w tytule to dobry wybór? Cena w granicy 260 netto. Przez 3 lata traktor zrobi u mnie max 100 mth  Potrzebuje zrobić koszty w działalności i go odsprzedać. Może lepiej kupić inny. Proszę o opinie 
    • Przez Michas0907
      Witam.
      Orientuje się ktoś czy ten gniotownik posiada jakaś wartość historyczna(zabytkowa) czy tylko wartość złomu ? 
       


    • Przez theory345
      Zastanawiam sie nad zakupem john deere 5720 2005r z przebiegiem 7500.
      Proszę o opinie.
    • Przez Michał551
      Mam problem z przewracarka deuzt fahr kh2.64 kupiłem uszkodzono z pęknieta osia główna co napędza założyłem drugi i znów pękła jaka może być przyczyna wszystkie łożyska nowe przewrotka po naprawie jodziła zrobiła z 6 ha i znów to samo .pozdrawiam 
    • Przez Prywatny102
      Witam.
      https://agroleo.pl/
      Szukam informacji o tej ładowarce. Wygląda to naprawdę nieźle. Cena zachęcająca. Czy jest tu jakiś użytkownik tej maszyny?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj