Polecane posty

melon10641    1246

Kolega dzwonił gdzieś wyczytał że od dzisiaj mają wypłacać za zboże z drugiego naboru. Prawda to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    20172
29 minut temu, melon10641 napisał:

Kolega dzwonił gdzieś wyczytał że od dzisiaj mają wypłacać za zboże z drugiego naboru. Prawda to? 

Z pierwszego decyzja 20lipca do południa a po południu wypłata.

Całe 1628,03🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    1108

Wczoraj byłem w agencji wycofać wniosek o dopłaty do mat.siewnego i wycofałem ale faktur nie oddali i muszę kopię brać z firm u których kupowałem. Specjalnie robią chłopu pod górkę a czas tylko do 14 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8722
1 minutę temu, Andpol napisał:

faktur nie oddali

To nie kopie się daje jak do nawozów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8722

Trza było skserować, jak do nawozów chciałem dać oryginały to kobiecina, a właściwie jeszcze dość młoda pani, powiedziała że tylko kopie, to poprosiłem by skserowała po starej znajomości😂

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, soltys48 napisał:

Z pierwszego decyzja 20lipca do południa a po południu wypłata.

Całe 1628,03🤭

I tak dobrze że dali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2567
54 minuty temu, melon10641 napisał:

Kolega dzwonił gdzieś wyczytał że od dzisiaj mają wypłacać za zboże z drugiego naboru. Prawda to? 

Ja jeszcze z 1 naboru nie dostałem . Jest jeszcze ktoś taki że też nie dostał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, Andpol napisał:

Wczoraj byłem w agencji wycofać wniosek o dopłaty do mat.siewnego i wycofałem ale faktur nie oddali i muszę kopię brać z firm u których kupowałem. Specjalnie robią chłopu pod górkę a czas tylko do 14 sierpnia.

Do materiału siewnego wnioski są jeszcze papierowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    911
11 minut temu, mysza103 napisał:

Ja jeszcze z 1 naboru nie dostałem . Jest jeszcze ktoś taki że też nie dostał ?

Ja też, ale wiem że bd jednym z ostatnich pewnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    1108
14 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Do materiału siewnego wnioski są jeszcze papierowe ?

Tak papierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3174
2 godziny temu, Ulman napisał:

Jak pokazuje historia, na ukraine była jedna metoda - trzeba ich trzymać krótko, raz na jakiś czas łac w pysk i utrzymywać tam biedę. Złodziejstwo, korupcję i bandyterke zorganizują we własnym zakresie  Powinniśmy im natychmiast przestać dawać cokolwiek bo to jedynie koszty a wdziecności żadnej nie uzyskamy. Cała ta wojna będzie przez banderland podsycana bo tyle kasy, sprzętu i innych dóbr,  ile spływa z pomocą to niepowtarzalna szansa na powstanie nowych fortun  Póki jest co kraść wojną będzie trwała a zydowski komediant będzie robił show.

smrod onucy od rana..

on sam jest ukraincem na sluzbie putina 😂

pszenica w polu stoi,, z jakosciowej to chyba nic juz nie bedzie, na szczescie nie bylo jakiejs nawalnicy i stoi.

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5813

Smród małopolskiego, wielopokoleniowego niedojdy od rana.....  3t żyta/ha 🤣

Pogadaj sobie , pogadaj banderowski kochasiu......

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    223
54 minuty temu, skywalker89 napisał:

Ja też, ale wiem że bd jednym z ostatnich pewnie 

U mnie też cisza, nikt się nie chwali w okolicy że coś dostał z 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    122
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Z pierwszego decyzja 20lipca do południa a po południu wypłata.

Całe 1628,03🤭

Sołtys to jak to wyszlo tak jak obiecali ile sprzedales itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Smród małopolskiego, wielopokoleniowego niedojdy od rana.....  3t żyta/ha 🤣

Pogadaj sobie , pogadaj banderowski kochasiu......

Ruskie o tobie maja podobne zdanie jak ty o Ukraincach. Średniowiecze. Jednak im dalej na wschód.....  Można mieć kasę pojechać wszędzie ale mentalności zawistnego człowieka ze wschodu nic nie zmieni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro330    5

Panowie  myslicie  ze  jeszcze  pszenica  podrozeje  ?? sprzedajecie  prosto  z  pola  czy   kiper  na  magazyn??🤠

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1292

Dobrze Ulman prawi ukraińcy to największe g... bez honoru godności ,niepotrzebnie się nad nimi litowaliśmy i weszli nam na głowę.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5813
8 minut temu, jaro330 napisał:

Panowie  myslicie  ze  jeszcze  pszenica  podrozeje  ?? sprzedajecie  prosto  z  pola  czy   kiper  na  magazyn??🤠

 

Zależy jakie parametry. Jak masz białko >12,5 to chyba warto trzymać. Z tego co się orientuje to drastycznie brakuje białka i często są poziomy ok 10% a i w wielu rejonach kraju opadanie szlag trafił. Mam ten sam dylemat bo białko jest ale opadanie będzie na paszówkę. Zagadką jest czy przy tych problemach z białkiem kupcy przymkną oko na opadanie. Doświadczenie podpowiada że jak jest czegoś deficyt to inne parametry mają mniejsze znaczenie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4865
21 minut temu, PawelWlkp napisał:

Ruskie o tobie maja podobne zdanie jak ty o Ukraincach. Średniowiecze. Jednak im dalej na wschód.....  Można mieć kasę pojechać wszędzie ale mentalności zawistnego człowieka ze wschodu nic nie zmieni. 

Będziecie teraz mieli dylemat jako wyborcy pis. Wasza partia jak wynika z wypowiedzi anonimowego jej polityka ma przybrać w kampanii anty ukraińską narrację. By zawalczyć o wyborców których odebrała pisowi konfa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2145

Ale Ty jestes prymitywny? Bo wg CIebie jak ktos sie wypowiada krytycznie o upainie to odrazu jest zwolennikiem Putina? Swiat nie ejst taki zerojedynkowy jak CI sie wydaje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj