superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

superfarmer02    3954

Poszukiwana, poszukiwany!!

Wał posiewny 2-2,5m, ciągany, zawieszany, do konia. Obojętne, byle kompletny i w małych pieniądzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    209

Co to za rasa kur? Córka kiedyś dostała parke piskląt i teraz uchowaly się młode i chcialbym je zidentyfikować wójek gogle podpowiada że to są Chabo ale jestem pewiem.

20240715_205128.jpg


Nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    209

kura jest cala czarna. pisklęta czarne i biało czarne. Ale bardzo ladnie jajka wysiadują. Nawet jednego nie zmarnowała. Wylęgła 14 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    304

Jaki.olej polecacie do hydrauliki kombajnu? W moim MF są dwa obiegi: jeden od podnoszenia hedera i motowideł

i drugi od napędu motowideł. Teraz wszedzie zalany hl46 ale w takich temperaturach ma gęstość wody i hydraulika przestaję działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    470
Napisano (edytowany)

Ta z facenboka nie chce się otworzyć 🤷 

Już się otworzyła. A jakie tam masz części? Łożysko i symeryng? Ta zielona zostawia górkę na środku więc trzeba jakieś brony do niej uczepić. Siatka w niej dostawała po d*pie....🤦

Edytowano przez ZetorMisio
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    431

Orientuje się ktoś jakiej długości pasy powinny być do słomy? Przyczepa d47 bele 120cm mam teraz pasy, ale takie długie, że z 5m jeszcze leży za przyczepą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1069

Zależy czy ktoś przekłada pasy wzdłuż czy poprzecznie przez przyczepę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    32
Napisano (edytowany)


Jak to realnie wycenić? Ile może być warty taki siewnik? Pneusej Accord 4.5m 1997

IMG_5523.jpeg

IMG_5524.jpeg

IMG_5525.jpeg

IMG_5526.jpeg

IMG_5527.jpeg

Edytowano przez KaMel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1476
Napisano (edytowany)

Jest jakoś składany do transportu?

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    431

Jak najprościej zablokować sprzęgło do klimatyzacji, chyba zjarało mi się sprzęgło a w taką pogodę będzie tragedia, gdyby nie to, że ciągnik potrzebny a dziś niedziela to zrobił bym to jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6660

Nie radzę. Bo będzie dopiero tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    431

Dlaczego? Nigdy nie słyszałem, żeby u mnie w trakcie pracy się rozłączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6660

Ja tez nie słyszałem aby sie załączało albo rozłączało. Zmielisz sprężarkę na wysokim ciśnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2475
SamaPrawda napisał:

Jak najprościej zablokować sprzęgło do klimatyzacji, chyba zjarało mi się sprzęgło a w taką pogodę będzie tragedia, gdyby nie to, że ciągnik potrzebny a dziś niedziela to zrobił bym to jak należy

spawarką,jak zjadane to i tak śmietnik


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    431
mirro napisał:

Ja tez nie słyszałem aby sie załączało albo rozłączało. Zmielisz sprężarkę na wysokim ciśnieniu.

Przez jakiś czas podczas załączania sprężarki piszczał mi pasek, nigdy nie słyszałem, żeby podczas pracy mi zapiszczał, klimatyzacja jest dołożona na wzór orginału załączenie sprzęgła jest na przycisk.


robi57362 napisał:

SamaPrawda napisał:

Jak najprościej zablokować sprzęgło do klimatyzacji, chyba zjarało mi się sprzęgło a w taką pogodę będzie tragedia, gdyby nie to, że ciągnik potrzebny a dziś niedziela to zrobił bym to jak należy

spawarką,jak zjadane to i tak śmietnik

O tym nie pomyślałem, sprzęgło raczej śmietnik musiał być słaby styk, było tarcie ale za małe żeby ruszyć sprężarke, ale wystarczające, żeby nagrzać koła. Tylko to będzie raczej materiał niespawalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8720
18 minut temu, SamaPrawda napisał:

O tym nie pomyślałem, sprzęgło raczej śmietnik musiał być słaby styk, było tarcie ale za małe żeby ruszyć sprężarke, ale wystarczające, żeby nagrzać koła. Tylko to będzie raczej materiał niespawalny.

Dobrze że nie doradził by gwoździami zbić, idiota jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    431

Przecież nikt by tego nie spawał na sprężarce, już był jeden taki co pompy paliwowe spawał


Ale spokojnie panowie, bez nerwów, diagnostyka wykazała zatarte łożysko, prawdopodobnie uda się to naprawić jak książka nakazuje. Jedynie zastanawia mnie dlaczego sprzęgło nie "cykało" pod prądem, pewnie podszedł jaki opiłek. Elektromagnes dostał temperatury ale raczej nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    324

A ja zapytam o sieczkarnie na elektromagnes. Prąd odcięty a ona sama się załącza i raz chodzi raz nie. Co się mogło wydarzyć? Pewnie do pewności zrzucę paski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9606
1 godzinę temu, migacz napisał:

A ja zapytam o sieczkarnie na elektromagnes. Prąd odcięty a ona sama się załącza i raz chodzi raz nie. Co się mogło wydarzyć? Pewnie do pewności zrzucę paski 

mogło się zatrzeć łożysko albo coś wpadło do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez SimmonsNalani
      Jak mogę łatwo połączyć kilka plików PDF w jeden dokument? Czy istnieje narzędzie online, które umożliwia łączenie plików PDF bez skomplikowanych procedur, nawet dla początkujących?
    • Przez lilyian
      Witam wszystkich, przyjaciele, proszę o podanie mi jakiegoś portalu, który pomoże mi czytać prawdziwe wiadomości, aby nie były fałszywe, aby nie oszukiwać ludzi, tak jak je rozumiem.
       
    • Przez Ursuss12345
      Dzień dobry,
      sprzedam - zrywaną w sposób ręczny - porzeczkę czarną.
      Na plantacji nie były stosowane żadne nawozy itp.
      Cena 11 zł/kg - odbiór w Skrzydlnej, Raciechowicach, Szczyrzycu, Dobczycach (i innych okolicznych wsiach).
      Ewentualnie odbiór też w Krakowie; w Nowej Hucie (wtedy cena 12 zł/kg).
      Porzeczka jest uprawiana w sposób ekologiczny, dlatego jest bardzo zdrowa Idealna na rozmaite przetwory - jak choćby soki, dżemy itp.
      Kontakt: 579-470-679
      Miłego dnia
      Pozdrawiam
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj