Gość

Ceny bydła 2024

Polecane posty

Kowalsky30    730
3 minuty temu, krzychu121 napisał:

Po 1000 zł na fakturę uczciwie za nie ? Kawał czasu już nie sprzedawalem bo miałem same jaloszki więc dla siebie. A i wycieleń jak na lekarstwo było więc nie wiem jak teraz cenowo cielaki chodzą 

Szkoda, że nie jesteś z moich stron, brałbym wszystko jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4297
2 minuty temu, Marcin133 napisał:

Myślę że uczciwie dla obojga stron

Chłopaki tu pisali wcześniej że nawet 1300 cenić no ale ja chcę sprzedać a nie sprzedawać. Zobaczymy co klient powie. Powoli coraz bardziej myślę żeby z kimś nawiązać współpracę na stałe i żeby odbierał wszystko. Dobrego cielaka nie problem sprzedać. Gorzej jak coś bardziej hf się trafi i wtedy już ci co przyjeżdżają zazwyczaj to wybrzydzają 

4 minuty temu, szymon09875 napisał:

Znajomy sprzedawał dwie jedna jersey druga mieszanka z je ważyły 450 i 460 kg czyli małe, po 5 zł brutto dali

Pokaż go

 

IMG_20240116_094914_8.jpg

8 minut temu, szymon09875 napisał:

Znajomy sprzedawał dwie jedna jersey druga mieszanka z je ważyły 450 i 460 kg czyli małe, po 5 zł brutto dali

Pokaż go

 

IMG_20240116_095208_5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1897
20 minut temu, krzychu121 napisał:

Chłopaki tu pisali wcześniej że nawet 1300 cenić no ale ja chcę sprzedać a nie sprzedawać. Zobaczymy co klient powie. Powoli coraz bardziej myślę żeby z kimś nawiązać współpracę na stałe i żeby odbierał wszystko. Dobrego cielaka nie problem sprzedać. Gorzej jak coś bardziej hf się trafi i wtedy już ci co przyjeżdżają zazwyczaj to wybrzydzają 

 

IMG_20240116_094914_8.jpg

 

IMG_20240116_095208_5.jpg

Z chęcią bym kupila

Ile byki na żywo na ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    122
4 godziny temu, Berthold napisał:

Jaka skita ? Kto wiózł ? Jak z kasą?

Sprzedawał ktoś do woźnieckich? Ponoć kupili ubojnie i biją dla Turka...

Klak osieczna skita 6% z mojej wagi kasa 3tyg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    4866
25 minut temu, krzychu121 napisał:

Chłopaki tu pisali wcześniej że nawet 1300 cenić no ale ja chcę sprzedać a nie sprzedawać. Zobaczymy co klient powie. Powoli coraz bardziej myślę żeby z kimś nawiązać współpracę na stałe i żeby odbierał wszystko. Dobrego cielaka nie problem sprzedać. Gorzej jak coś bardziej hf się trafi i wtedy już ci co przyjeżdżają zazwyczaj to wybrzydzają 

 

IMG_20240116_094914_8.jpg

 

IMG_20240116_095208_5.jpg

Z jakich Ty stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10572
28 minut temu, krzychu121 napisał:

Chłopaki tu pisali wcześniej że nawet 1300 cenić no ale ja chcę sprzedać a nie sprzedawać. Zobaczymy co klient powie. Powoli coraz bardziej myślę żeby z kimś nawiązać współpracę na stałe i żeby odbierał wszystko. Dobrego cielaka nie problem sprzedać. Gorzej jak coś bardziej hf się trafi i wtedy już ci co przyjeżdżają zazwyczaj to wybrzydzają 

 

IMG_20240116_094914_8.jpg

 

IMG_20240116_095208_5.jpg

A z jakich stron jesteś ? Bo zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4297

 kiedyś chłopaki z okolic Poznania przyjeżdżali do mnie po cielaki to pokazywali mi rozliczenia sztuk.  To niektóre ponad 900 kg łapały w 22-24 miesiące. Wiadomo nie wszystkie ale byli zadowoleni z cielaków 

Pogranicze mazowsza, warm - mazur, podlaskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10572
Napisano (edytowany)

Przywiozłem na początku stycznia takie z twoich okolic. 

Miałem jechać na północ bardziej, ale gościu mnie wystawił. Miałem ugadane a w dzień wyjazdu jak zadzwoniłem to mówił że właśnie ładuje bo sprzedał. 

 

IMG_20240114_132859.jpg

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    7305
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Znajomy sprzedawał dwie jedna jersey druga mieszanka z je ważyły 450 i 460 kg czyli małe, po 5 zł brutto dali

Pokaż go

jak krowy były w cenie to za taką jersey 520 kg wziąłem po 8 zł 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    989
1 godzinę temu, Rafi1979 napisał:

Ile można wołać za hf 11:sztuk z luzu. Wlkp. 11 netto realne ?

Pewnie!!!

3 godziny temu, ab23 napisał:

Jeśli nawet to prawda to myślisz że da wyncyj 1pln wyncyj🙂

Pewnie że pindziesiat da wincyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub5080    3

Witam

Jest ktoś może z podlaskiego/mazowieckiego kto sprzedaje cielaki 3 tygodniowe w większych ilościach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4297

Prawie nie możliwe do znalezienia. Za dużo roboty jest przy krowach i odchowie młodzieży żeby jeszcze zajmować się odchowem byczków do takiego wieku. A jak ktoś juz odchowa te 3-4 tygodnie to zazwyczaj zostawia sobie na opas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    7305
3 minuty temu, szymon09875 napisał:

Dokładnie, u was takiego chociaż 10 dni złapać to już jest dobrze 

ostatnio sprzedałem takiego 3 tyg bo nie było chętnych wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4297

Takie sytuacje też się zdarzają. Chociaż jakbyś miał jakiegos mieszańca z SIM grubej kości to poszedł by i po tych kilku dniach. Najgorzej jak jest martwy sezon i się same hf trafiają . Wtedy to jest ciężko sprzedać. Ale ładny cielak idzie zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    20066
3 godziny temu, krzychu121 napisał:

Chłopaki tu pisali wcześniej że nawet 1300 cenić no ale ja chcę sprzedać a nie sprzedawać. Zobaczymy co klient powie. Powoli coraz bardziej myślę żeby z kimś nawiązać współpracę na stałe i żeby odbierał wszystko. Dobrego cielaka nie problem sprzedać. Gorzej jak coś bardziej hf się trafi i wtedy już ci co przyjeżdżają zazwyczaj to wybrzydzają 

 

IMG_20240116_094914_8.jpg

 

IMG_20240116_095208_5.jpg

Nr do mnie dalej Masz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolandOnion    188

Ja zawsze sprzedaje 3 tygodniowe, 2 tygodniowe bardzo mało kiedy, jak np jedzie kilka starszych i kupiec chcę tego też. A gdzie żeby 10 dniowe sprzedawać. Tyle że u mnie hf, SIM i montbeliard. I zawsze rozchodzą się po wiosce, nigdy nie wystawiałem nigdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    20066
28 minut temu, krzychu121 napisał:

Mam 

Pisz jak Masz. Zabiorę

Raz w miesiącu blisko przejeżdżam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Christian0
      Jestem zawodowym bankierem, obecnie aktywnym w dziedzinie mikro i makrokredytów. Posiadam dość pokaźny kapitał, który pragnę udostępnić wszystkim poważnym i uczciwym osobom pragnącym uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 euro. Będziesz musiał pilnie spłacić dług, założyć firmę lub zainwestować w nieruchomości, skontaktuj się ze mną, aby otrzymać pożyczkę maksymalnie w ciągu 48 godzin, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. W celu uzyskania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt: kast.christianwilhelm@gmail.com
      Whatsapp: +48 515 702 018
      Jestem zawodowym bankierem, obecnie aktywnym w dziedzinie mikro i makrokredytów. Posiadam dość pokaźny kapitał, który pragnę udostępnić wszystkim poważnym i uczciwym osobom pragnącym uzyskać pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 euro. Będziesz musiał pilnie spłacić dług, założyć firmę lub zainwestować w nieruchomości, skontaktuj się ze mną, aby otrzymać pożyczkę maksymalnie w ciągu 48 godzin, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. W celu uzyskania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt: kast.christianwilhelm@gmail.com
      Whatsapp: +48 515 702 018
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj