jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

hubertuss    4865
32 minuty temu, Desperado napisał:

Pranie mózgu to ci PO zrobiło, nawet nie wziąłeś karty na referendum.   xD

A po co mi ona? Pis kazał ciemnocie głosować przeciwko emigrantom a sprowadzał ich na masową skalę. Nie słyszałeś jak Edgar na komisji sypie? Nazywa się dzieckiem pisu i to chyba złotym. Śpiewa jak z nut jaki to był piękny proceder. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4865

Jak Banaś i cała reszta. Wiele dzieci pisu wyrzekło się rodzicielstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5750
24 minuty temu, jacus napisał:

niedawno pisali ze wroble wygina za niedlugo.. kiedys mialem cala linie gowien pod belka od wiaty a teraz czysciutko .

Chowasz cokolwiek by te wróble miały jakie resztki ziarna na pożywkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4823
8 minut temu, hubertuss napisał:

A po co mi ona? Pis kazał ciemnocie głosować przeciwko emigrantom a sprowadzał ich na masową skalę. Nie słyszałeś jak Edgar na komisji sypie? Nazywa się dzieckiem pisu i to chyba złotym. Śpiewa jak z nut jaki to był piękny proceder. 

Dlatego teraz przyjdą uchodźcy i takich jak ty zerżną aż miło, tego ci nikt nie powiedział?   xD

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4865
Napisano (edytowany)

Głodnemu chleb na myśli?  Takimi strachami to se możesz dzieci straszyć albo wyborców pisu. Oni już do nas przyszli na zaproszenie pisu i jakoś nie rżną.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3174

ale masz sean marzenia ...przyjedz na ziemie przodkow tu imigrantow nie brakuje , na kazdej ulicy mozesz spelnic swoje fantazje..

30 minut temu, v11 napisał:

kiedyś miałem jedną foto i brakowało to w nocy suszarnia chodziła na nocnej łot taka kalkulacja 

W żadnym wypatku AK wyłącznie  Einsatzgruppen 

to juz wiek sakd dziadek romana mial ten zloty ,szwajcarski zegare o ktorym pisal..

6 minut temu, Leszy napisał:

Chowasz cokolwiek by te wróble miały jakie resztki ziarna na pożywkę? 

kury na wolnym wybiegu .. zreszta wroble to wszedzie wejda, byle dziura i juz maja jedzenie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4823
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, jacus napisał:

ale masz sean marzenia ...przyjedz na ziemie przodkow tu imigrantow nie brakuje , na kazdej ulicy mozesz spelnic swoje fantazje..

 

A co zerżneli cię już jacus?   xD spoko ja wziąłem kartę i głosowałem, a ty zapisany że nie brałeś.   :P

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5750
4 minuty temu, Desperado napisał:

 spoko ja wziąłem kartę i głosowałem,

Uległeś partyjnej propagandzie finansowanej spółki skarbu państwa i dziwne fundacje. ¬¬

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4823

Ciebie też zerżną, też jesteś na liście że nie wziąłeś.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4768
43 minuty temu, jacus napisał:

7 ??

7 mam do 42 roku czas 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1032
11 minut temu, jacus napisał:

ale masz sean marzenia ...przyjedz na ziemie przodkow tu imigrantow nie brakuje , na kazdej ulicy mozesz spelnic swoje fantazje..

 

nie musze wyjeżdżać mieszkam na ziemi przodków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5750
1 minutę temu, Desperado napisał:

Ciebie też zerżną, też jesteś na liście że nie wziąłeś.    :P

Ty też się podpisywałeś jak to brałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4768
2 minuty temu, v11 napisał:

nie musze wyjeżdżać mieszkam na ziemi przodków 

zapytaj się jacka gdzie mieszka stolica żydów ... to oni szybciej mu zabiorą 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3174
10 minut temu, Desperado napisał:

A co zerżneli cię już jacus?   xD spoko ja wziąłem kartę i głosowałem, a ty zapisany że nie brałeś.   :P

az strach zapytac gdzie nosisz potwierdzenie tego faktu.

ty myslisz oni ta dobrze polski znaja ? 

oni swoich poznaja wiec ja nie mam szans, wiec nic dziwnego ze  w piwnicy siedzisz 😂

ru68 nie wiesz kto to sean ? to do niego bylo.on rodem z .niewiadomo skad, bo wstydzi sie przyznac, gdzie dokladnie jego przodkowie mieszkali przed wojna..i gdze on dzisiaj mieszka..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5750
20 minut temu, Desperado napisał:

Dlatego teraz przyjdą uchodźcy i takich jak ty zerżną aż miło, tego ci nikt nie powiedział?   xD

Prawie 100 tyś muzułmańskich Czeczenów przyjęliśmy jako uchodźców wojennych swego czasu. PiS też w tym brał udział, bo to na złość Rosji można było zrobić. Takich co z nożami lubią latać po okolicy, Fajnie co?  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4768

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2179

Podczas jawnej części posiedzenia premier Donald Tusk wypowiedział się krytycznie na temat dotychczasowych działań przy projekcie CPK. Wymienił liczne wydatki na ten cel oraz podkreślił, że ekspertyzy, z którymi się zapoznał, stawiają pod znakiem zapytania przyjęte założenia i prognozowane skutki tej inwestycji.

Premier Donald Tusk nie sprecyzował, na podstawie jakich ekspertyz wyciągnął przedstawiony wniosek. Z tego powodu zwróciliśmy się do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z wnioskiem o dostęp do informacji publicznej, w którym zapytaliśmy o ekspertyzy, którymi dysponuje Kancelaria.

Otrzymaliśmy odpowiedź na nasz wniosek o dostęp do informacji publicznej. Prosiliśmy o wskazanie ekspertyz, na które powoływał się premier, a także o wgląd do ekspertyz, którymi dysponuje Kancelaria. KPRM odpowiedziała, że „nie posiada informacji publicznej w zakresie objętym wnioskiem”.

Wynika z niej, że Kancelaria nie dysponuje interesującymi nas ekspertyzami i nie wskazała, na co powoływał się w swojej wypowiedzi Donald Tusk.

Dostępne ekspertyzy nie stawiają CPK pod znakiem zapytania. Na tej podstawie oceniamy wypowiedź jako fałsz.

https://demagog.org.pl/wypowiedzi/co-ekspertyzy-mowia-o-cpk-sprawdzamy-slowa-premiera/

 

najpierw kłamał, że inwestycja się nie rozpoczęła a teraz kłamie, że są ekspertyzy kwestionujące zasadność  budowy

jaki trzeba mieć debilny elektorat żeby mu tak prosto w oczy kłamać i żeby się z tego jeszcze cieszył

zakłamany, niemiecki sługus 🤮 mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś taka władza, że ten podły człowiek zgnije w więzieniu za niszczenie polski

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    963

myślałeś że tuski będzie chwalił Pis ....

Że nie będzie kłamał.....

Tam są sami kłamcy i oszuści....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9612

W kuluarach coraz głośniej mówi się o wymianie ministra Siekierskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4865

Po co Siekierski się tam pchał. Sawicki mądrzejszy powiedział, że za stary i nie chce. Bo czas trudny jest. 72 lata 35 tys emerytury po co mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2379

wymiana ? na kogo ?:D  przeciez wiadome bylo ze bedzie ciezko i dlatego wpuscili tam takiego starego pryka ktoremu wszystko jedno+ debilek kolodziejczak do zbierania cięgów.  Tusk jest klamca , dywersantem ale jest tez przebieglym lisem :)   

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      Jak to przejdzie to Polska będzie ratować niemiecką gospodarkę naród wiedział jak głosować .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj