Piterc330

Classa mercator

Polecane posty

Piterc330    1
Napisano (edytowany)

Claas mercator, klin drugiego wariatora na młocarni nie chce drgnąć, już 3 dzień i nic, jaki patent żeby go jakoś wydostać? 

Edytowano przez Piterc330
Mało danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2788

pokaz fotkę jaki to klin nie wiem czy nie trzeba pobić kola żeby się cofnęło i dopiero wybić klin


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    29

Tam jest tuleja za kołem więc nie pobijesz myślę że klin morseja do wybijania masz , trzeba grzać wd 40 nie żałować jak się urwie to albo trzeba jakoś rozwierać lub przyspawać coś w sytuacji bez wyjścia u mnie w okolicy kilka osób pocieło koło diaxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterc330    1
15 minut temu, ma123 napisał:

Tam jest tuleja za kołem więc nie pobijesz myślę że klin morseja do wybijania masz , trzeba grzać wd 40 nie żałować jak się urwie to albo trzeba jakoś rozwierać lub przyspawać coś w sytuacji bez wyjścia u mnie w okolicy kilka osób pocieło koło diaxem

Wybijakiem do klinów ciężko bo nosek zjechany trochę i ześlizguje się 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    94

Dospawac ściągacz bezwładnościowy i próbować. Ja tak w wyciągałem klin z walka sieczkarni bo już nie było jak go wybić. Oczywiście wszystko jeszcze grzane palnikiem i polewane woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    94

Dospawac ściągacz bezwładnościowy i próbować. Ja tak w wyciągałem klin z walka sieczkarni bo już nie było jak go wybić. Oczywiście wszystko jeszcze grzane palnikiem i polewane woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bobert21
      Widzieliscie? Claas zmienil serie zamiast celtisa robia teraz axosa.
      Tu jest link: Claas Axos. Wiecie juz cos nowego o nich??
    • Przez Soolider123
      Witam mam problem z classem arionem. Wyskoczył taki błąd i nie chciał jechać. Ktoś miał taki problem? Jak sobie z nim poradzić?  Bląd: id 7601h

    • Przez NetisandCharon
      Witam 
      Ostatnio zakupiliśmy Claasa Aresa 656 rz . I mam kilka pytań co do tej maszyny . Zacznę od rewersu , a mianowicie gdy rewers dam do tyłu to łagodnie rusza , gdy dam do przodu i opuszczę  sprzęgło ciągnik strasznie szarpie . Moje pytanie brzmi czy da się wyregulować w tym modelu agresywność rewersu . Na komputerze pokładowym nie widać za dużo .  Drugie pytanie to kod błędu ,przy ehr jest taka kłudka i przy niej  dioda świeci 3-2 bądź 2-3  wie ktoś co to może oznaczać i gdzie szukać przyczyny . I ostatnie pytanie co do podnośnika tylnego , przy zapiętym pługu gdy się go opuści to tak jakby swobodnie opadał i strasznie tłucze nim o ziemię , kręcenie kołem ehr nic nie daje , może to wina tego błędu co się wyświetla .
      Pozdrawiam 
    • Przez wojtas23w1
      Witam. W związku z nabyciem Classa Arion 640 cebis 2011r potrzebuje instrukcji obsługi. Może ktoś ma to podeślę na email wojtas2015@poczta.onet.pl
    • Przez KrzysztofWasielewski
      Witam wszystkich nie wiem czy dobrze wybrałem temat mam problem z moim axionem  820 mianowicie wyświetliły mi się dwa błędy może ktoś pomoże. 
      id771Dh
      id7777h 
      Traktory jak złapie lekką temperaturę tak jakby przyspieszał zwalniał ale gdy tylko zjeżdżam z pola te błędy znikają wszystko jest normalnie.


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj