Adammmmm

Sypie się zboże bizon z056

Polecane posty

Adammmmm    0

Witam mam problem z sypiącym się zbożem podczas koszenia i wysypywania zboża. Wymieniłem fartuch pod grzebieniem i dalej to samo. Gdy zakochałem szmata to zboże leci do wentylatora.

IMG_20240714_144001.jpg

IMG_20240714_143951.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1355

A to nie leci czasami z góry, z podsiewacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adammmmm    0
Dnia 14.07.2024 o 19:52, jacor73 napisał:

A to nie leci czasami z góry, z podsiewacza?

Nie mogę tego zdiagnozować właśnie . Dzisiaj wyczyszcze podsiewacz z plewy i otworze sito dolne więcej tak jak mówicie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek0524
      Bizon z056 z 1988 roku, Export była Czechosłowacja, nie posiadam informacji kiedy był sprowadzony do Polski, kupiony ok. 2010 roku w okolicach Racławic, pochodził z gospodarstwa Agro Sokolec w c

      zechach.
    • Przez Adammmmm
      Witam mam problem z bizonem odnośnie po jakimś czasie kierownica przestaje działać płynnie w prawo . Muszę dużo razy kręcić żeby załapał i skręcił w prawo . Co może być przyczyną . Wyczyściłem kiedyś zawór trojak pod podestem co idzie olej na orbitrol i było chwilkę ok. 
    • Przez Chmielok565
      bizon słabo podnosi heder,podnosi szarpiąc ,nieco pomaga w trakcie podnoszenie krecenie kierownicą,co może być przyczyną?
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez ceston
      Witam w instrukcji jest że powinno tu przyjść łożysko i pierścień zabezpieczający. Ale tu nie ma miejsca na pierścień. Łożysko jeszcze pewnie wejdzie. Dalej wysunąć nie można bo koło od łańcucha będzie wadzić. Czy oni robią teraz krótsze re ślimaki? Wsadzić bez pierścienia? Bo wydaje mi się że on nie pójdzie w żadną stronę bo są pokryw 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj