aaimk

ciągnik za c360 3p

Polecane posty

aaimk    7
Szukam ciągnika rolniczego za Perkinsa coś co mało pali i jest zwinne. Ma służyć do oprysków, rozsiewacz a nawozów, przewracania siana, objazdu pól w niedzielę. Perkins zaczął mnie brzydko mówiąc wkur....... Coś zawsze coś nowego wtryski, pompa, podnośnik, przodek, rozrusznik, prądnica. szukam coś nowego Kraft, farmtrak, nawet skośnookie. coś aby posłużyło na 25lat po 150 mtg rocznie. proszę o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1752

Farmtraca mogę ci polecić mam 670dt nakręcone ponad 7tys mth przez 14 lat ciagnikzwinny i mało pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    6547

 Tutaj masz na temat Krafta, jak kupować to cudo to lepsza zachodnia używka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28945

Napisz na początku jaką kwotą na to dysponujesz, bez tego propozycji będzie bez liku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Gdybym kupował sadownika jeszcze raz, to zamiast tego Krafta kupiłbym używaną Kubotę chociażby, czy Fendt-a. Koledzy w podobnym czasie kupowali właśnie te ciągniki używane do sadu i nie mają żadnych przygód. 

Pomijając kwestię usterkowości, to w Krafcie irytujące jest to, że nie możesz jednocześnie używać tuza i hydrauliki.

A właśnie oprócz Krafta posiadam m.in. 360 3p i też jest czynnie uzywany - ten sprzęt przez kolejne 25 pewnie nadal będzie chodził.

Edytowano przez AroniowyLiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1752

Jaki by nie był to od razu lepiej trochę dołożyć bo tak jak u ciebie dla przykładu byś dołożył trochę i kupił prasę w dobrym stanie , a tak to zylowales pare groszy i masz co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kris1    42

skosnookie nie posłużą 25lat.moze jakiś nowszy Zetor. części są chociaż dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez piekarz
      Witam drodzy Panowie Rolnicy,
      Proszę o podpowiedź czy zakup ciągnika jak w tytule to dobry wybór? Cena w granicy 260 netto. Przez 3 lata traktor zrobi u mnie max 100 mth  Potrzebuje zrobić koszty w działalności i go odsprzedać. Może lepiej kupić inny. Proszę o opinie 
    • Przez Michas0907
      Witam.
      Orientuje się ktoś czy ten gniotownik posiada jakaś wartość historyczna(zabytkowa) czy tylko wartość złomu ? 
       


    • Przez theory345
      Zastanawiam sie nad zakupem john deere 5720 2005r z przebiegiem 7500.
      Proszę o opinie.
    • Przez Michał551
      Mam problem z przewracarka deuzt fahr kh2.64 kupiłem uszkodzono z pęknieta osia główna co napędza założyłem drugi i znów pękła jaka może być przyczyna wszystkie łożyska nowe przewrotka po naprawie jodziła zrobiła z 6 ha i znów to samo .pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj