Matusp85

Case CX80 Tylne ramiona w ciągniku z EHR podnoszą się i opadają przy zmianie gazu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Matusp85    0
Witam. Ostatnio pojawił się problem z tylnymi ramionami które po dodaniu gazu podnoszą się a po ujęciu gazu opadają. Jest to uciążliwe przy zaczepianiu maszyn. Jak maszyna jest podpięta jest wszystko normalnie. Ciągnik ma ehr ale di tej pory nic się takiego nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    679

Ciekawe, bo raczej jedno z drugim nie jest powiązane, alternator dobrze ładuje? Na nie aktywnym EHR dzieje się to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matusp85    0

alternator ok. A co masz na myśli na nieaktywnym jak go wyłączyć?


kolega mi mówił że tak się działo w starych ursus ach jak buło włączone dociążanie


Tylko nie wiem jak to wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    679

Nie znam dokładnie tego modelu, ale wygląda podobnie jak w MX i tam po odpalenie trzeba tym duzym pokrętłem aktywowac EHR inaczej nie działa tak samo jak korzystasz z przycisków na błotniku. Masz tam takie małe pokrętło ze skibą pługa? Daj je na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matusp85    0

Mam to małe pokrętło. czyli ustawiam na 10 a tym dużym załączyć ehr na początku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bogdan19
      Witam mam taki problem z moim case mx 100c że nie chce mi się załączyć przedni napęd i wałek wom nie wie ktoś co to może być z góry dziękuje 
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Bogdan19
      Witam mam taki problem z moim case mx 100c że nie chce mi sie załączyć przedni napęd i wałek wom nie wie ktoś co to może być z góry dziękuje 
    • Przez miskoo
      Witam
      Szukam pompy Lucas do Case mx 90c.
      Numery z tabliczki
      1272
      8923a040t
      31600hrg
      u2644f308cg/2/2350
      Numer na obudowie 7185/200E
      Zdjęcia nie zrobię bo jest całkowicie rozkopana.
      Najlepiej nowy leżak magazynowy lub regenerowana.
      Ktoś  wie może do jakich modeli była jeszcze montowana ta pompaa?
      Pozdrawiam wszystkich
    • Przez irekm1964
      Witam wszystkich. czy ma ktoś schemat jak podłączyć przewody od tura do ciągnika chodzi o zasilenie i spływ oleju w które miejsca się podłączyć żeby działał prawidłowo? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj