Skocz do zawartości

Claas dominator 98sl


Bartek15_ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie

W wersjach SL nie masz sprzęgła.
Zatrzymujesz się drążkiem na hydrostacie, włączasz 3 bieg i drążek do przodu. W czasie jazdy nie zmieniasz biegów.

Tylko pamietaj, zeby jadąc nie mieć za niskich obrotów silnika, bo hydrostaty tego nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2024 o 07:27, marioplf napisał:

W wersjach SL nie masz sprzęgła.
Zatrzymujesz się drążkiem na hydrostacie, włączasz 3 bieg i drążek do przodu. W czasie jazdy nie zmieniasz biegów.

Tylko pamietaj, zeby jadąc nie mieć za niskich obrotów silnika, bo hydrostaty tego nie lubią.

Dzięki serdeczne jeśli będę miał jeszcze jakie kolwiek pytania to się odezwę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez b2yqjtg25x
      Witam . Prosiłbym o opinie użytkowników kombajnu sampo 600 przymierzam się do zakupu i chciałbym wiedzieć na co zwrócić uwagę.  Jak jest z omłotem kłosów skoro kłosy nie wracają z powrotem do młocarni. 
    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Leobone
      Mam problem, mianowicie brak wskazania na wyswietlaczu prędkości obrotowych silnika, rotora oraz wentylatora. Czy winny może być sam moduł? (Taki jak na zdjęciu).Czy może coś innego. Może ktoś miał podobny problem w swoim kombajnie…

    • Przez waldek76
      Witam,
       Jak w temacie, Może ktoś rozbierał i doradzi jak zdjąć go z osi, za złączem obrotowym węża doprowadzającego olej jest śruba ?? na 50 klucz i ani drgnie nie wiem w która dokładnie stronę kręcić nie chciałbym niczego zepsuć. Do wymiany mam łożyska na tym wale są tam 2 sztuki 6307 2rs .
    • Przez jacek660324
      Witam koledzy, czy możecie mi pomóc. Mam problem z kombajnem 7278 carea, herder przechyla mi się sam w lewą stronę. Jak wyłączę autopoziomowanie zespolu żniwnego jest ok. O co chodzi,? Z góry dziękuję za pomoc 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...