Bajbusso

claas nectis hydraulika

Polecane posty

Bajbusso    0
Napisano (edytowany)

witam.

posiadam Clasa Nectisa z ehrem i mam problem z hydrauliką ponieważ wolno podnosi i trzeba gazować zeby cos ruszylo. I pytanie czy jest w nim jakaś regulacja ciśnienia przepływu oleju ???

Edytowano przez Bajbusso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KrzysztofWasielewski
      Witam wszystkich nie wiem czy dobrze wybrałem temat mam problem z moim axionem  820 mianowicie wyświetliły mi się dwa błędy może ktoś pomoże. 
      id771Dh
      id7777h 
      Traktory jak złapie lekką temperaturę tak jakby przyspieszał zwalniał ale gdy tylko zjeżdżam z pola te błędy znikają wszystko jest normalnie.


    • Przez AlbertBert
      Witam. Od pewnego czasu wyświetla mi się błąd 323 oraz akumulator z piorunem na desce rozdzielczej. Ciągnik przestaje jechać, nie reaguje na rewers ani na sprzęgło. Co może być przyczyną?
    • Przez Piotrekxc21
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w Claasie Aresie , mianowicie podpiąłem pod niego pług i po ustawieniu danej wysokości przykładowo 20 podnośnik raz wpychał pług głęboko raz wyciągał , jeżeli zwiększałem głębokość lub zmiejszalem nie reagował od razu tylko po jakimś czasie gwałtownie, wymieniłem czujnik wysokości ehr wyregulowalem ( tak jak wydawało mi się że będzie dobrze) po wymianie zaczął reagować na podnoszenie bądź opuszczanie o 1 lub 2 % wartości , ale podczas pracy z pługiem przy opuszczeniu podnośnik dziwnie drga szarpie nim trochę do góry później do dołu, nie zmienia wysokości podanej na potencjometrze tylko szarpie i słychać przy tym rozdzielacz jak daje impuls na podnośnik przy podniesieniu na 100% jest to samo . Czy ktoś wie co może być tam nie tak? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez MFargo
      Witam przychodzę z zapytaniem czy ktoś wie co oznacza ten błąd 

    • Przez Betoven666
      Witam koledzy i koleżanki. chciałbym zapytać się czy ktoś może boryka się z podobnym problemem co ja. jak w tytule chodzi o ciągnik CLAAS axion 950 model z 2013 roku klimatyzacja automatyczna. w zeszłym roku Klimatyzacja nie działała dlatego też wymieniłem parownik oraz czujnik zamarzania wszystko było dobrze, Przynajmniej wydawało się bo praca była wykonana w październiku no i przy ostatnich zasiewach wszystko chodziło jak należy. w tym roku też przy lżejszej pracy klimatyzacja chłodziła i chłodzi na tak Lecz gdy rozpoczęliśmy się w rzepaku po rozgrzaniu silnika w kabinie temperatura dochodzi do ponad 40 stopni a klimatyzacja rozłącza się. sprawdziliśmy jeszcze raz szczelność i czy aby na pewno nie jest za mało lub za dużo czynnika w układzie lecz Książkowo 1450 g było. został wymieniony w tym roku również przez serwis czujnik zamarzania, stwierdzili że na pewno to jest tego przyczyna. okazuje się jednak że nadal po rozgrzaniu silnika Klimatyzacja przestaje chłodzić, czasami pomaga wyłączenie jej na jakiś czas i włączenie ponowne lecz nie zawsze. parownik jest czysty pod siedzeniem chłodnica również zapewnia odpowiedni Obieg powietrza jest wydmuchana. Co mogę jeszcze dodać? że podczas gdy klimatyzacja jest sprawna zaraz pod drzwiami do kabiny są dwie rurki Jedna z nich jest lodowata o której skrapla się aż woda a druga letnia. w chwili gdy klimatyzacja się wyłączy natomiast obie stają się tak gorące że nawet nie idzie ich dotknąć. nie wiem zupełnie gdzie już szukać przyczyny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj