Maciek0903

Mocowanie przedniego mostu w john deere 2650

Polecane posty

Maciek0903    1

Witam.  Podczas jazdy (ruszania) do przodu i do tyłu słychać „strzelanie” w mocowania przedniego mostu (takie dwa zawiasy). Czy te mocowanie ma być sztywne tzn, bez ruchu do przodu i do tyłu ? Pytam ponieważ obecnie to mocowanie pracuje u mnie 4 cm do przodu o do tyłu. Luzu poprzecznego na tulejach praktycznie nie ma. Pozdrawiam 

IMG_2172.jpeg

IMG_2171.jpeg

IMG_2173.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1158

4 cm? 4 mm to już jest dużo, nie znam tego ciągnika ale na pewno nie powinno być takiego luzu, będzie pukał aż ułamie ucho i naprawa przekroczy wartość ciągnika.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Rzexxnik
      Dzień dobry. Mam problem z mrygającą kontrolką blokady tylnego mostu. Po uruchomieniu ciągnika kontrolka cały czas mruga. Włącznik załączenia blokady, który znajduje się w podłodze sprawdziłem i działa. Przypuszczam, że uszkodzony jest czujnik blokady tylnego mostu lub jego instalacja. Problem polega na tym, że nie mogę go znaleźć. Nie wiem, w którym miejscu znajduje się czujnik. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie znaleźć ten czujnik? A może ktoś wie co jest problemem i podzieli się poradą?
    • Przez SebastianBłażejewicz
      Witam 
      Mam problem z temperaturą silnika w john deere 6800 otóż ma on nową chłodnice, wiskoze termostaty wszystko oryginale zakupione przez poprzedniego właściciela w Niemczech lecz problem nie ustąpi.  Podczas pracy przechodzi grubo ponad połowę po dojechaniu do skraju odczekaniu 2 3 minut normuje się. Termometr laserowy pokazał 97 98°C na bloku silnika. Gdzie szukać winowajcy ? Myślałem nad pompą wody może ktoś miał podobny problem.  
      Dodam że płyn chłodniczy musiałem wymienić 2 x wyglądał jak ziemia z wodą. 


    • Przez Łukasz_4
      Witam mam kombajn John Deere 975 hydro 4 i rozwalił mi się pasek napędu czym to może być spowodowane bo nie mogę ściągnąć go z pola ktoś ma jakieś porady?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj