Zaloguj się, aby obserwować  
Ahrensdaniel

Telegram @ahrensdaniel Buy medical cannabis online in Maryland

Polecane posty

Contact seller via telegram @ahrensdaniel WhatsApp: +16195004547
 

Buy cannabis online 
Cannabis for sale online 
Online dispensary that ships to all states 
Online dispensary that ships nationwide 
Online dispensary that ships worldwide 
Online dispensary that ships to Europe 
Hello, We at my leafy hub dispensary have best cannabis quality strains, vape carts and we are based in California.We also provide a safe means of delivery by providing delivery vans and other transportation agents world wide. Our packages are double sealed to avoid being traced by customs. We've got top high quality sativa,indica and hybrid strains which is used for treating cancer, depression post traumatic stress disorder, social anxiety, epilepsy, chronic pain, alcoholism, drug addiction, multiple sclerosis. we try as much as possible to moderate prices as well as increasing the taste and quality of our products. we've got cannabis strains like
MOON ROCKS
OG KUSH
GORILLA GLUE
BLUE DREAMS
GRAND DADDY
WEDDING CAKE
SOUR DIESEL
GREEN CRACK
GELATO
PURPLE PUNCH
PURPLE HAZE
CHERRY PIE
PURPLE URKLE
AND MANY MORE ON OUR WEBSITE

FOR CARTRIDGES WE'VE
JUNGLE BOYS
RUNTS
CONNECTED CART
SMART CART
JUUL
MONOPOLY CART
ALPINE CART
SELECTED CART
BRASS KNUCKLES
HEAVY HITTERS
KING PEN
EXOTIC CARTS
DANK VAPES
AND MANY OTHERS

FOR WAX WE'VE GOT
BADDER
CRUMBLE
LIVE ROSIN
DISTILLATE
SHATTER
SUGAR WAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafal180
      Witam. interesuje mnie kto z was stosuje nawadnianie swoich upraw np .podczas suszy i nie tylko.
      Planuje ktoś z was kopanie studni głębinowej??. Jeśli tak to na ilu metrach macie wode . i jakie deszczownie posiadacie
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez Szymon004
      Cześć, piszę jako młody chłopak, który chętnie podejmuje się nowych wyzwań  , a mianowicie mam kawelek ziemi około 20ar, z tego połowę zagospodarowalem w plantacje tui, aktualnie mam ich 3000 sztuk, tak rozpoczęła się moja przygoda, temat naprawdę fajnie mi się przyjął, teraz czekam na rezultat w postaci sprzedaży gotowych tui. Jak narazie traktuje tobhobbistycznie, ale jeśli by się udało znaleźć złoty produkt na którym mógłbym się utrzymywać i dalej rozwijać  to byłaby bajka😁 chciałbym jakieś rady dla początkującego w co ewentualnie warto zainwestować, bo myślałem nad rosadami warzyw. Prosiłbym o jakieś sugestie i porady jak wygląda to w rzeczywistości, ewentualnie w co innego mógłbym zainwestować. 
    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj