artur1980

Komputer Namyslo Agrotron

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jedrek10001
      Witam jestem nowym użytkownikiem siewnika amazone d7 specjal2 2.5m moje pytanie jak robić nim ścieżki do opryskiwacza 12 m? 
    • Przez Audi213
      Cześć. 
      Potrzebuję kogoś, kto ma Lemkena Solitaira 9 na komputerze LH Agro 5000. Mam kilka pytań, bo zakupiłem taka sztukę i fajnie byłoby, jakby ktoś wytłumaczył mi parę kwestii.
    • Przez xxxMarcin3
      Witam, potrzebuje opinii na temat siewników Euromasz. Planuję zakup siewnika 3 metrowego, cena jest atrakcyjna, tylko nie wiadomo jaka jest jakośc za tą cene. 
    • Przez Lukasz21_Lubelskie
      Cześć,
      wychodzę z zamiarem zmiany agregatu siewnego na zestaw nabudowany Kongskilde VibroCompact + Demeter 3000A. Wie ktoś ile dokładnie całość waży na wale packera? Chodziłby z Deutzem Agrostarem 4.71. sprawdziłem u kumpla z talerzówką Agrolift 3m z hydropakiem i było git. Według tabliczki waga maszyny 1500kg + mnóstwo oblepionej ziemi także myślę że te +150kg tam było. 
      Może ktoś z forumowiczów ma podobny zestaw mocowo i wagowo i powie jak on się sprawuje w takim połączeniu.
    • Przez emtecc
      Witam
      Nabyłem w dobrych pieniążkach siewnik poplonu Unia Alfa SP-06  z 2006r. Nie mogę namierzyć do tego instrukcji.
      Ktoś takową posiada i mógłby się podzielić?
      Nowsze Alfy napędzane są z koła ostrogowego. Ten SP-06 napędzany jest  poprzez dwie przekładnie od wału dogniatającego maszyny uprawnej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj