Polecane posty

Bart23    0

Witam, jak w modelach tej serii wygląda żywotność silnika? Mam możliwość kupienia w dobrej cenie tego modelu jednak ma już 32 tyś motogodzin. Sąsiad ma 308 i już ponad 60 tyś i ciągnik działa bezproblemowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    79

miałem tez , warto kupić ale po od 90 roku w górę , dobrze by miał ehr . Silnik tani i łatwy w naprawie , skrzynia też niedrogo , najgorzej szczerze  to sprzęgło wg mnie . Aby dobrze zrobic trzeba 15 tys dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez grodzioman
      Witam! Mam problem w 1614. Przy pracach polowych najczęściej w orce samoczynnie włącza mi się zółw zając. Co jest tego przyczyną? Do czego służy taśma na wzmacniaczu? Dodam że pół roku temu tarczki i taśma zostały wymewnione. Tylko nie piszcie mi zeby zaspawać. Pomóżcie!!!
    • Przez rolnikgospodarny95
      Wyskakuje mi 2 bieg wszystko jest nowe począwszy od wału łożysk aż do kół i trybów.Panowie co jest winne?
    • Przez Pawel197890
      Panowie pytanie jak w temacie co może być przyczyną ślizgającego się sprzęgła na zającu i zolwiu w ursusie 914  .Dodam że tarczesprzeglową wymieniłem na nową i dalej to samo .Dodam że żółw zająć działa poprawnie,wałek działa .
    • Przez MatiTM
      Witam. Założyłem wzmacniacz momentu i dla pewności manometr ciśnienia mikropompki. Podejrzewam że mikropompka może być słaba bo po rozgrzaniu na niskich obrotach ciśnienie spada do 6 tylko zastanawia mnie czemu w pracy czy w transporcie nawet na żółwiu wskazywał na manometrze nie stoi powiedzmy na 11 tylko skacze między 8 a 12. Jest jakiś sposób żeby sprawdzić rozdzielacz pod deklem skrzyni? Po przełączeniu na zająca ciśnienie spada do 5 i rośnie na te 11 ale skacze. 
    • Przez saymon
      chciałbym aby ktoś powiedział mi jak używać wzmacniaczy aby go nie popsuć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj