suffeks

amaswitch regeneracja?

Polecane posty

suffeks    247

czy ktoś naprawia amaswitchy? droga impreza każda wymiana tysiak haha

ano trzeba płacić żeby się bawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Pierwszy raz zakupiłem opryskiwacz na elektrozaworach i nie mogę zwiększyć dawki cieczy. Zwiększając na sterowniku dochodzi ponad 3bar i na tym koniec. Zawór z zielonym pokrętłem również ruszony do przodu i efektu nie ma? Chciałbym aby wypryskiwał koło 300l. Czy ruszać jeszcze te elektrozawory z tyłu ? Może ktoś podpowie. Opryskiwacz Bury Pelikan 2000l.



    • Przez Dead_Pool
      witam grupowiczów mam siewnik 2,5 metra i opryskiwacz 18 metrów chciałem go przerobic na 17,5 moje pytanie zdam to egzamin ma to sens bedzie to dzialac
    • Przez grzybu19
      Witam, Chciałem zapytać o Wasze opinie na temat tego opryskiwacza, jak się sprawuje, czy belka nie jest zbyt delikatna i czy belarus 820 sobie z nim poradzi (mam trochę górek na polach). Odnośnie konstrukcji ramy jest coś mocniejsza niż w starszych modelach? Mam biardzkiego 500l z 2014r to ramę musiałem już w 3 miejscach spawać
    • Przez Betoven666
      witam. mam problem który zauważyłem stosunkowo nie dawno ( zaraz po wymianie membran było wszystko w porzadku) następstwo problemu pojawiło się później. zakupiliśmy opryskiwacz jak wyżej w tytule używany, pryskałem jak szalony, lecz teraz zauważyłem coś niepokojącego. Ciśnienie robocze skacze i automatycznie opryskiwacz jakby nie nadąża. nie mogę osiągnąć prędkości powyżej 10 kmh ( dysze 03-antyznoszeniowe ) gdzie szukać przyczyny?
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam mam problem z bravo 180s. Gdy ustawie dawkę 250l/ha i jadę z prędkością 4-5km/h z dyszy opryskiwacza w ogóle nie wydobywa się ciecz. Na manulau jak podniosę cisnienie ręcznie wszystko działa jak powinno 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj