MatrixMatrix

Same Titan problem ze zmianą biegów

Polecane posty

Witam może wie ktoś co może być przyczyną tego że w titanie biegi po zmianie z guzika z joistika nie chcą zarzucać. Gdy zmieniam bieg od 1 do 9 to np gdy zmieniam z 1 na 2, z 2 na 3 itd ciągnik nie chce iść. Tak jakby chciał ale za chwilę staje i słychać tylko wycie. Gdy np wcisnę sprzęgło nożne i ustawie mu np 3 czy 4 itd ciągnik pojedzie. Filtry i oleje pozmieniane.Bardzo proszę o poradę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    220

To nie jest łatwa skrzynia do naprawy i diagnostyki, dodatkowo jest problem z częściami, sam nic w tym nie zrobisz, ogarnia te skrzynir w Polsce tylko parę osób, dam namiar jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    245

😆 jego ciągnik tyle nie jest wart ile tam bedzie kosztować naprawa. Skoro ślizga, to problem ze sprzęgłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2024 o 07:52, JD1052 napisał:

To nie jest łatwa skrzynia do naprawy i diagnostyki, dodatkowo jest problem z częściami, sam nic w tym nie zrobisz, ogarnia te skrzynir w Polsce tylko parę osób, dam namiar jak chcesz

Bardzo proszę o jakieś namiary na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    220

Kolega yanek wyżej mnie wyreczył, chyba nie ma lepszego fachowca od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    245
Napisano (edytowany)

👍

Edytowano przez Rowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Deco1234
      Witam wszystkich. Mam Deutz Fahr Agrotron 4.85, w którym to po rozgrzaniu się ciągnika trzymają hamulce. Układ, jaki to zastosowano w owym ciągniku, to układ hydrauliczny z tzw. "wzmacniaczami siły hamowania wspomagany olejem ze skrzyni biegów".

      Myślę o ich usunięciu, gdyż nie mogę sobie z tym poradzić. Na tę chwilę zostały wykonane niżej wymienione prace:
      1. Rozebrano oraz wyczyszczono wzmacniacze siły hamowania (w środku wyglądały jak nowe).
      2. Wyczyszczono zaworek kierunkowy, co wpuszcza olej do skrzyni (lekko się przycinał).

      3. Wymieniono akumulator hydrauliczny (był uszkodzony).

      4. Odpowietrzyłem układ hamulcowy.
      5. Tłoczki sprawdzone, chodzą lekko, zero rdzy (jak nowe).
      Hamulce są bardzo czułe, delikatnie nacisnę pedał hamulca, a ciągnik staje w miejscu (nie ma czegoś takiego, aby stopniowo hamował ciągnik).
      Wpadłem na pomysł, aby ominąć "wzmacniacze hamowania" i zrobiłem tzw. bajpasa, jednak po odpaleniu ciągnika świeci kontrolka oleju skrzyni biegów.

      Moje pytanie jest następujące: jak ominąć te wzmacniacze i zrobić układ hydrauliczny na wzór układu w samochodzie??? Czy mogę zasklepić rurkę doprowadzającą olej do tych wzmacniaczy?

      Może ktoś posiada dokumentację fotograficzną, jak można zrobić taki układ.
      Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
    • Przez zzamorza
      Witam
      Koledzy potrzebuję Procedurę jak ustawić pompki wtryskowe w silniku 1000.4WT 105 kM, który chodzi w Premiumce 1050 (silnik deutz fahr)
      Pompki są po wymianie na nowe. Zostały zamocowane w taki sam sposób jak były poprzednie. Mechanik odrysował na korpusie markerem ich poprzednie mocowanie i nowe zamontował tak samo.
      Niepokoi mnie jednak to, że w Katalogu zauważyłem, że przychodzą pod nie równej grubości podkładki regulacyjne. Dodatkowo, ktoś mi powiedział, że jeszcze ustawia się je na temperaturę spalin i po to w kolektorze wydechowych są pod spodem każdego cylindra śrubki pomiarowe.
      Czy ktoś z Was przerabiał już ten temat?
      Proszę o pomoc.
      Jestem z pomorskiego
    • Przez ferguson3075
      Mam problem z podnośnikiem bo nie chce podnośić ani opuszczać z kabiny , z błotników podnoszenie i opuszczanie działa , kłódka mruga od ehr , po ponownym odpaleniu działa jakies 5 sekund i znowu mruga kłódka i nie dziala 
    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z czujnikiem temperatury w Deutz Fahr AgroStar 6.11. Napięcie jakie dochodzi do czujnika to 7.5V, czujnik założony nowy, przed założeniem podgrzałem zapalniczką i nic, wskazówka na zegarze nie drgnęła.  Czy posiada ktoś może schemat instalacji do tego Deutza? Może ktoś miał podobny problem, z góry dzieki za podpowiedz. Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj