damiandg

Mulczer leśny

Polecane posty

damiandg    21

Witam mam pytanie czy ktoś podpinał mulczer leśny do Ursusa 1614. Czy on zda egzamin w tym traktorze? Głównie chodzi mi o firmę Remet CNC model f3 200. Bedę niszczył nim cienkie drzewka i zakrzaczenia. Zastanawiam się czy ciągnik nie ma za szybkich biegów do takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    508

Ile on jedzie na wstecznym? Najlepiej żeby były biegi pełzające do mulczera. Za szybko to robota na półsprzegle, czyli ujnia dla ciągnika i operatora. Wiosną mulczowałem wierzbę energetyczną MF ze skrzynią 32/32 to na najwolniejszym biegu  było zbyt szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PaintballKuleszewo
      Mam samo ramię do koparki białoruś, to na pojedynczych siłownikach.  Tam podobno są dwie pompy zasilające, tylko nie wiem jakie. Stąd pytanie, jakie tam są pompy hydrauliczne, wydajność l/min i ciśnienie robocze? Czy jedna jest odpowiedzialna za obrót i rozkładanie podpór, a druga za kopanie, czy druga to przedni spychacz? Jakie silnik daje obroty? Chce to przerobić na chwytak stacjonarny i musze jakoś dobrać pompę i silnik 380v, żeby to ruszyć, a nie mam pojęcia co tam było.
    • Przez Agroadi
      Witam mam problem z podbierakiem w Bolko, po przekopaniu część kartofli zostaje w ziemi podajnik jest opuszczona jak tylko się da, na śrubie od dużego koła też i czy ta się jakoś jeszcze opuścić jakoś, lub co można zrobić by wszystkie ziemniaki zostały wykopane z ziemi
    • Przez Piotrekpan
      Czy ktoś z was posiada sieczkarnie dwurzędowa  do kukurydzy i jaką najpiej wybrać pozdrawiam i czekam na komentarze
    • Przez PowerMaize
      Witam,
      przedstawiam absolutną nowość na rynku maszyn rolniczych, którym jest urządzenie do zbioru odpadu w formie rdzeni kolb kukurydzy powstałych w czasie zbioru na ziarno. Nieposiadające żadnych wartości nawozowych kolb stają się szansą dla rolników albo jako źródło dodatkowego dochodu (stanowią one paliwo biomasowe do elektrociepłowni i biogazowni jako substrat) ale też na własny użytek (np. jako paliwo do swojego pieca). Zapraszam na power-maize.pl
      POWER MAIZE KATALOG_compressed.pdf
       
    • Przez freshTomato
      Witam. Czy ma ktoś na sprzedaż instrukcję obsługi i instrukcję napraw kombajnu z644? Ewentualnie instrukcja do jakiejś innej ciekawej maszyny. Lubie kolekcjonować takie rzeczy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj