Daniel087

Renault 9514 kontrolka stop

Polecane posty

Daniel087    0

Witam wszystkich mam taki problem ze swoją renówką od kilku dni a mianowicie po przekręceniu zapłonu i włączeniu biegu zapala się kontrolka stop dodam tylko że traktor wtedy jest zgaszony po przełączeniu na luz kontrolka gaśnie gdzie szukać przyczyny i tak jest na każdym biegu na zapalonym traktorze jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    172

Każda renówka na biegu i zapłonie nie zapali. 

Ja nie mam tej kontrolki ale może po prostu tak ma być?

Zapal na luzie i wtedy też masz stop jak wsadzisz bieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel087    0

Jeśli jest na luzie to kontrolka się nie pali a jeżeli tylko wrzucę jakiś bieg nawet na zgaszonym ciągniku kontrolka stop od razu się zapala dowiedziałem się prawdopodobnie że jest to kontrolka informująca żeby nie odpalać z traktora na biegu, tylko widać u mnie coś się popsuło że jak jeżdżę to ona cały czas mruga , albo jakiś przewód się przetarł albo jakiś czujnik nie wiem jak to zlokalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Domek96
      Witam po trzech dniach stania nie mogę odpalić ciągnik renault 75.14 kontrolki się zapalają na zapłonie i jak chce odpalić to gasną i słuchać jakiś dźwięk koło bezpieczników
    • Przez RAFALW
      Witam , wymieniał ktoś czujniki wysokości ramion podnośnika ?.   U mnie kable które powinny być zalakowane w obudowie czujników są luźne ( pewnie ze starości popękało lakowanie przewodów wychodzących z czujników) i ruszają się wzdłużnie w czujnikach przez co EHR nie czyta poprawnie danych i albo podnośnik sam podniesie do góry na maxa i już nie opuści albo zaczyna migać kontrolka od EHR  , z błotników wszystko działa poprawnie. Czy wystarczy tylko wkręcić nowe czy trzeba to jakoś kalibrować ??. Dodam że to nie tanie gadżety....Jak ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi czujnikami proszę o sugestie , pozdrawiam


    • Przez lukasz51195
      Witam,czy taki wskaźnik temperatury wody będzie działał w ciągniku chłodzonym powietrzem??? Np taki jak na zdjęciu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 🙂 🤚 

    • Przez sports2011
      Witam tak jak w temacie znacie może jakiegoś dobrego mechanika/elektronika do ciągnika Renault Ares 620RX ?? Nie mam pojęcia co jest grane podnośnik nie współpracuje z panelem sterowania raz opada raz podnosi kiedy tylko chce ..Nie wiem czy to jest wina Elektroniki czy coś z podnośnikiem..Zależy mi na czasie z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam.
    • Przez Wojtek1337
      Witam, od kilku dni mruga mi kontrolka ładowania akumulatora, z częstotliwością 3 sekundową, wydawało się że mimo tego wszystko teoretycznie działa jak należy ale razem z pokazaniem się tej kontrolki przestało działać podświetlenie deski rozdzielczej i tylne światła robocze. Wie ktoś gdzie może leżeć przyczyna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj