Karolek132

Claas Ares

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtas23w1
      Witam. W związku z nabyciem Classa Arion 640 cebis 2011r potrzebuje instrukcji obsługi. Może ktoś ma to podeślę na email wojtas2015@poczta.onet.pl
    • Przez KrzysztofWasielewski
      Witam wszystkich nie wiem czy dobrze wybrałem temat mam problem z moim axionem  820 mianowicie wyświetliły mi się dwa błędy może ktoś pomoże. 
      id771Dh
      id7777h 
      Traktory jak złapie lekką temperaturę tak jakby przyspieszał zwalniał ale gdy tylko zjeżdżam z pola te błędy znikają wszystko jest normalnie.


    • Przez AlbertBert
      Witam. Od pewnego czasu wyświetla mi się błąd 323 oraz akumulator z piorunem na desce rozdzielczej. Ciągnik przestaje jechać, nie reaguje na rewers ani na sprzęgło. Co może być przyczyną?
    • Przez Piotrekxc21
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w Claasie Aresie , mianowicie podpiąłem pod niego pług i po ustawieniu danej wysokości przykładowo 20 podnośnik raz wpychał pług głęboko raz wyciągał , jeżeli zwiększałem głębokość lub zmiejszalem nie reagował od razu tylko po jakimś czasie gwałtownie, wymieniłem czujnik wysokości ehr wyregulowalem ( tak jak wydawało mi się że będzie dobrze) po wymianie zaczął reagować na podnoszenie bądź opuszczanie o 1 lub 2 % wartości , ale podczas pracy z pługiem przy opuszczeniu podnośnik dziwnie drga szarpie nim trochę do góry później do dołu, nie zmienia wysokości podanej na potencjometrze tylko szarpie i słychać przy tym rozdzielacz jak daje impuls na podnośnik przy podniesieniu na 100% jest to samo . Czy ktoś wie co może być tam nie tak? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez MFargo
      Witam przychodzę z zapytaniem czy ktoś wie co oznacza ten błąd 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj