Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1132

Dziwne że jeszcze tyle tam tego zostało.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
5 godzin temu, ACoCieTo napisał:

tłumnik,  siedzenie, pompka paliwowa ,zaczepy ,ale reszta podchodzi pod zabytek  ,kierunki powinny byc łezki  i tylne na dwie żarówki, co ciekawe błotniki tył orginal bez ziki na rantach  widac to na zdjęciach z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie na szybko. Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak obsługuję się skrzynię biegów w Lamborghini racing 190? Skrzynia 27x27. I na co zwrócić uwagę przy tej skrzyni. Jadę oglądnąć jutro i nie chciałbym się na minę odrazu wpakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    224

Chcę kupić ciągnik i potrzebowałbym jakiś tani transport bo to 400 km. Gdzie szukać ? macie jakieś sprawdzone strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3820
1 minutę temu, stempos1980 napisał:

A już byłeś na oglądać ten traktor

no -na jechał,na oglądał i chce na kupić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    224
34 minuty temu, stempos1980 napisał:

A już byłeś na oglądać ten traktor

 

31 minut temu, kopin napisał:

no -na jechał,na oglądał i chce na kupić;-)

Nie byłem jeszcze ale zanim pojadę muszę rozeznać temat transportu bo nie będę kilka razy jeździł bo  to kosztuje, a dwa co ważniejsze nie mam na to czasu.

2 lata temu jak kupowałem inny ciągnik od handlarza to mi przywiózł pod sam dom za darmo, gdyż jeździł w moje strony co najmniej raz w tygodniu. 

Jutro jadę coś pooglądać w promieniu 100 km od domu, także narazie rozeznaję się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1140
9 godzin temu, Tomasz78 napisał:

tłumnik,  siedzenie, pompka paliwowa ,zaczepy ,ale reszta podchodzi pod zabytek  ,kierunki powinny byc łezki  i tylne na dwie żarówki, co ciekawe błotniki tył orginal bez ziki na rantach  widac to na zdjęciach z tyłu

Siknik igla 

Troche go ząb czasu wizualnie naruszając : D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28945
9 godzin temu, solek01 napisał:

 

Nie byłem jeszcze ale zanim pojadę muszę rozeznać temat transportu bo nie będę kilka razy jeździł bo  to kosztuje, a dwa co ważniejsze nie mam na to czasu.

2 lata temu jak kupowałem inny ciągnik od handlarza to mi przywiózł pod sam dom za darmo, gdyż jeździł w moje strony co najmniej raz w tygodniu. 

Jutro jadę coś pooglądać w promieniu 100 km od domu, także narazie rozeznaję się w temacie.

Czyli co, nie widząc traktora chcesz wynająć lawetę i jechać od razu nią? No to powiem ci że większego idioty z siebie już potem nigdy nie zrobisz. Pokażesz się od razu laweta to sprzedający opuści ci max 50zl, a co będzie jak nie kupisz? Zapłacisz 400km X2 po 2.5zl za kilometr? To już lepiej taksówką jedź, przynajmniej komfort lepszy 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1140
15 minut temu, bratrolnika napisał:

Czyli co, nie widząc traktora chcesz wynająć lawetę i jechać od razu nią? No to powiem ci że większego idioty z siebie już potem nigdy nie zrobisz. Pokażesz się od razu laweta to sprzedający opuści ci max 50zl, a co będzie jak nie kupisz? Zapłacisz 400km X2 po 2.5zl za kilometr? To już lepiej taksówką jedź, przynajmniej komfort lepszy 

Szukaj na necie lawet w okolicy zakupu danego ciagnika 

24/7 h niektóre dostepne , kupisz ciagnik to wtedy wzywasz lawete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    17419

bratrolnika napisał:

Czyli co, nie widząc traktora chcesz wynająć lawetę i jechać od razu nią? No to powiem ci że większego idioty z siebie już potem nigdy nie zrobisz.

znam glupszych. znajomy kupil uzywana ladowarke na telefon bez ogladania jakies 600km od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1140
6 minut temu, Bananek napisał:

 

znam glupszych. znajomy kupil uzywana ladowarke na telefon bez ogladania jakies 600km od siebie.

I co mu przywiezli ? 

ROZCZAROWANIE CZY zachwyt byl na miejscu ? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1140
1 minutę temu, Bananek napisał:

jeszcze wioza. po nowym roku bedzie.

Z zagranicy ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szkoda że zaliczki nie wpłacił . B|B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj